Czy studenci kulturoznawstwa chodzą w filcowych kapciach?
Czy “Gwiezdne Wojny” zawładnęły naszymi mózgami?
Co samochód mówi o kobiecie?
Odpowiedzi na te i inne pytania, poszukam wraz z moimi wyjątkowymi gośćmi. Każdy z nich niesie ze sobą nietypowe hobby, historie lub doświadczenia. Zdecydowanie nie zabraknie ciekawych rozmów, poczucia humoru, a także świeżego spojrzenia na, z pozoru, oczywiste sprawy.
Słuchając nas oderwiesz myśli od codziennych spraw, a na Twojej twarzy pojawi się uśmiech, albo grymas przy bardziej kontrowersyjnych wypowiedziach. Niezależnie od tego, czy będziesz podzielał nasze zdanie, mam nadzieję, że spędzisz z nami ciekawy czas.
Podcast RADIOaktywny , czyli luźne rozmowy na (nie)typowe tematy
Czy jest miłość szczersza, niż ta do jedzenia? Tak – miłość do RADIA!
Od momentu, kiedy ponad dwa lata temu rozpoczęłam pracę reportera w Polskim Radiu, absolutnie straciłam głowę i oddałam serce, temu medium. Ma ono w sobie niepowtarzalną magię.
Chociaż większość z nas jest w stanie wymienić nazwiska i rozpoznać głos kilku radiowców, bardzo rzadko wiemy, jak oni właściwie wyglądają?
W porównaniu do telewizji, radio skrywa przed nami znacznie więcej tajemnic. Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda praca prezentera lub reportera od kuchni? Ile osób stoi za daną audycją, wiadomościami czy też playlistą?
Ponad to, słuchając naszej ulubionej stacji, angażujemy wyłącznie jeden zmysł.Dzięki temu, w tym samym czasie, możemy wykonywać dowolną inną czynność.
Właśnie dlatego, radio staje się wdzięcznym towarzyszem zarówno podczas jazdy samochodem, gotowania, czy treningu.
Tak, zdecydowanie jestem człowiekiem radia. Z tego też powodu, za radą Mądrej Osoby, postanowiłam stworzyć WŁASNE! Niestety wykup licencji nie wchodził w grę, jednak z pomocą przyszedł mi Internet i tak narodziło się moje dziecko – Podcast RADIOaktywny.
pomysł fajny, ale wykonanie niestety pozostawia trochę do życzenia. Masz dużo pracy przed sobą, przede wszystkim nad dykcją, bo radio to bardzo wymagające medium. Ale ważne, żeby próbować.
Dzięki za feeddback 🙂