podcastowy dzień dziecka

Podcastowy Dzień Dziecka

1.06. w moim kalendarzu zajmuje naprawdę szczególne miejsce. To właśnie tego dnia, trzy lata temu, przeprowadziłam się do Warszawy i absolutnie zmieniłam swoje życie. Chociaż co ciekawe, wbrew pozorom sam ten dzień okazał się słodko-gorzki. Z jednej strony spełniło się moje marzenie o przeprowadzce do stolicy, jednak z drugiej zderzyłam się z rzeczywistością i straciłam szansę na pracę marzeń..

Jeśli jesteście ciekawi dalszego ciągu tej historii, a dokładniej historii o tym, jak z “wieszaka” zostałam Panią redaktor, to zapraszam do wysłuchania 41. podcastu Each One Teach One. Opowiadam tam Michałowi Vasquez Plewniakowi (Michał mówił o break dance w 12. odc mojego podcastu) o pracy modelki, a następnie o przygodzie z mediami.

Jednak 1.06. przede wszystkim obchodzimy inne święto – DZIEŃ DZIECKA! Ja bardzo mocno wierzę w to, że w każdym z nas (niezależnie od wieku) wciąż drzemie dziecko i powinniśmy o nie dbać.
Z tej okazji, wraz z innymi podcasterami, postanowiliśmy zorganizować Podcastowy Dzień Dziecka i przygotować dla Was niespodziankę!
Każdy z nas nagrał wybrany przez siebie wiersz, który już teraz możecie usłyszeć! Ale żeby zabawa była jeszcze większa, to wymieniliśmy się między sobą materiałami. Dlatego jeśli chcecie dowiedzieć się, co nagrał Wasz ulubionych twórca, najpierw musicie odnaleźć jego nagranie 🙂

U mnie możecie posłuchać wiersza Danuty Wawiłow pt. “Daktyle”, w wykonaniu Kasi Bieleniewicz z podcastu “Tuż przy Uchu”.
Listen to “podcastowy dzień dziecka” on Spreaker.

Natomiast moje nagranie znajdziecie u Krzysztofa Kempińskiego z “Porozmawiajmy o IT”.

Linki, które mogą Ci się przydać:

Strona podcastu:
https://podcastradioaktywny.pl

Wersja wideo
https://youtu.be/podcastradioaktywny

Podcast ZMACZNEGO
https://zmacznego.com

Instagram
https://www.instagram.com/zmaczne.go/
https://www.instagram.com/podcastradioaktywny

E-mail
podcastradioaktywny@gmail.com

Subskrybuj – słuchaj gdzie chcesz i kiedy chcesz

Subskrybuj:  iTunes | RSS | tunein | Stitcher|YouTube| Spotify

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz