Podcast RADIOaktywny

Czy jest miłość szczersza, niż ta do jedzenia? Tak – miłość do RADIA!

Od momentu, kiedy ponad dwa lata temu rozpoczęłam pracę reportera w Polskim Radiu, absolutnie straciłam głowę i oddałam serce, temu medium. Ma ono w sobie niepowtarzalną magię.

Chociaż większość z nas jest w stanie wymienić nazwiska i rozpoznać głos kilku radiowców, bardzo rzadko wiemy, jak oni właściwie wyglądają?

W porównaniu do telewizji, radio skrywa przed nami znacznie więcej tajemnic. Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda praca prezentera lub reportera od kuchni? Ile osób stoi za daną audycją, wiadomościami czy też playlistą?

Ponadto, słuchając naszej ulubionej stacji, angażujemy wyłącznie jeden zmysł.Dzięki temu, w tym samym czasie, możemy wykonywać dowolną inną czynność.

Właśnie dlatego, radio staje się wdzięcznym towarzyszem zarówno podczas jazdy samochodem, gotowania, czy treningu.

Tak, zdecydowanie jestem człowiekiem radia. Z tego też powodu, za radą Mądrej Osoby, postanowiłam stworzyć WŁASNE! Niestety wykup licencji nie wchodził w grę, jednak z pomocą przyszedł mi Internet i ŚWIAT PODCASTÓW.

Jeśli chcesz lepiej poznać podcasty, dowiedzieć się, czym one właściwie są? Polecam Ci INFOGRAFIKĘ, którą dla Ciebie stworzyłam!

Podcast RADIOaktywny, czyli luźne rozmowy na (nie)typowe tematy

Czy studenci kulturoznawstwa chodzą w filcowych kapciach?
Czy “Gwiezdne Wojny” zawładnęły naszymi mózgami?
Co samochód mówi o kobiecie?

Odpowiedzi na te i inne pytania, poszukam wraz z moimi wyjątkowymi gośćmi. Każdy z nich niesie ze sobą nietypowe hobby, historie lub doświadczenia. Zdecydowanie nie zabraknie ciekawych rozmów, poczucia humoru, a także świeżego spojrzenia na, z pozoru, oczywiste sprawy.

Słuchając nas oderwiesz myśli od codziennych spraw, a na Twojej twarzy pojawi się uśmiech, albo grymas przy bardziej kontrowersyjnych wypowiedziach. Niezależnie od tego, czy będziesz podzielał nasze zdanie, mam nadzieję, że spędzisz z nami ciekawy czas.

Dostępny w Spotify:  klik

Subskrybuj: YouTube| iTunes | Android | tunein | Stitcher| RSS

Print Friendly, PDF & Email